طراحی و مهندسی:
اولین قدم برای اجرا برخورداری از طرحی متناسب با فضا و سلیقه‏ی مشتری است و لازمه آن برداشتی دقیق از محیط کار و بازدید میدانی کارشناسان اجرایی از فضای کارگاه است. پس از برداشت و تهیه داده‏ها و اطلاعات فنی مورد نیاز طرح یا طرح‏های پیشنهادی توسط تیم طراحی آماده شده و در نهایت برآورد قیمت صورت می‏گیرد. شایان ذکر است تمامی خدمات صورت گرفته تا این مرحله برای مشتری هیچ بار مالی نخواهد داشت.

تولید و تدارکات:
اقلام مورد نیاز مشتری در صورتیکه ضرب العجل خاصی وجود نداشته باشد با رویکرد FCFS در برنامه تولید کارخانه لحاظ شده و در کوتاه ترین زمان ممکن با حداکثر کیفیت فرآیند تولید آن طی می گردد. در نهایت پس از کنترل کیفیت و بازرسی نهایی اقلام بسته بندی، حمل و در اختیار مشتری یا کارفرمای محترم قرار می گیرد.

پیاده سازی و اجرا:
در این مرحله ابتدا اکیپ های اجرایی کدکن در محل سایت مستقر شده و عملیات زیر سازی را با نهایت دقت و ظرافت آغاز می کنند در این بازه زمانی فرآیند تولید اقلام مورد نیاز پروژه به صورت موازی و با همپوشانی کامل صورت گرفته و در سریع ترین زمان ممکن به کارگاه حمل می شود. پس از اطمینان از شرایط صحیح دپوی اقلام عملیات نصب و مونتاژ نهایی صورت می گیرد. در تمام مدت فعالیت سعی می شود تا پروژه در نهایت در کوتاه ترین زمان با کمینه ترین هزینه و کیفیت مطلوب تحویل کارفرمای محترم گردد.