کدکن مبین سازه

پرفورمنس

کدکن مبین سازه
acoustic-svgrepo-com

آکوستیک بودن

آکوستیک بودن شامل دو خصیصه کلیدی است:
جذب صدا: میزان قابلیت متریال در قبال اینکه ارتعاشات صوتی را منعکس نکند
کاهش صدا: معرف آن است که در هنگام انتقال صوت به متریال چه مقدار کاهش پیدا می کند

آکوستیک بودن

با رشد آگاهی در قبال اهمیت مقوله صرفه جویی در انرژی نقش پر رنگ سیستم سقف بیش از پیش نمود پیدا کرده است. نقش سقف در بابر پوشش دیواره و کف در این موضوع بسیار قوی تر است. یک سقف با خصیصه انعکاس نور بالا موجب می شود که سیستم روشنایی ( به ویژه سیستم های روشنایی غیر مستقیم ) با کاهش مصرف و هزینه انرژی بسیار کاراتر عمل نمایند.

پایداری در برابر حریق

تمام محصولات کدکن مبین سازه در آزمایشگاه اندازه گیری دقیق مورد تست های کنترل و تضمین کیفیت قرار گرفته اند تا بتوانند در برابر آتش با توجه به ماهیت ذاتی متریال واکنش مناسب داشته باشند.

پایداری در برابر حریق

با توجه به موقعیت محیطی سقف ها تماس و ارتباط با تأسیسات مکانیکال اجتناب ناپذیر است، قرار گیری سقف در فضای باز موجب می شود تا پوشش سقف اختلاف دماهای شدید را در طی چرخه حیات خود تجربه نماید، بنابراین در طراحی سقف اهمیت شاخص مقاومت در برابر رطوبت بیش از هر آیتم دیگری نمود پیدا می کند. تمام محصولات کدکن مبین سازه در آزمایشگاه اندازه گیری دقیق مورد تست های کنترل و تضمین کیفیت قرار گرفته اند تا بتوانند در برابر رطوبت و اثرات تدریجی آن با توجه به ماهیت ذاتی متریال واکنش مناسب داشته باشند.

قابلیت شستشو

با توجه به آلودگی هوا سقف در معرض دائم دود و چربی قرار دارد، بنابراین عمده محصولات کدکن مبین سازه به گونه ای طراحی شده اند تا بتواند قابل شستشو باشند و یا نظافت آن ها سهل و ساده انجام پذیر باشد. پر واضح است که این خاصیت در آشپزخانه ها و مکان های صنعتی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

ضد میکروب بودن

کنترل در برابر آلایش های میکروبی در بخش های پزشکی به ویژه بیمارستان ها و کلینیک ها امری حیاتی است، در طراحی محصولات تلاش شده محصول نهایی در قبال رشد قارچ، کپک و تخمیر مقاوم باشد.

علامت CE بیانگر این است که محصول منطبق بر ملزومات کاربردی اروپا یوده  و  ملزومات مفروض شامل این موارد است.

  • پایداری و ثبات مکانیکی
  • بهداشت و همخوانی با محیط زیست
  • ایمنی و ارگونومیک بودن کارکرد
  • حفاظت در مقابل نویز
  • صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش حرارت ابنیه
  • تطابق با محوریت توسعه پایدار

تماس با ما